Partibeta - Toptan ve Perakende Parti Malzemeleri - Ankara

Parti Beta Organizasyon İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Parti Beta Organizasyon İç ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ. 1999 yılında 40 m2 lik bir mağaza ile bu sektöre giriş yapmış ve ülke sınırları içinde birçok üretici ve ithalatçı firmanın bölge distribütörlüğünü üstlenmiştir. Aradan geçen zaman içerisinde giderek büyümüş ve bugünkü yeri, dünya oyuncularının yanında olmuştur.

Hedefimiz sadece satış yapmak değil aynı zamanda balon, parti ürünleri ve havai fişek pazarlarına artı değerler katmak ve içinde bulunduğumuz sektörün gelişmesi için elimizden geleni yapmak olacaktır.

Balon ve parti ürünleri haricinde havai fişek sektöründe de ilk sırada gelen isimdir ve Türkiye`ye en fazla havai fişek ithalatı yapan firmadır.

2013 son dönemi itibariyle sektörün önde gelen isimlerinden Amscan International ve bünyesinde bulunan Anagram, Foil Balonları, Everts Lateks Balonları, Parti Grupları; sektörün lisans devi Procos S.A. ve Flexmetal’in distribütörlüğünü alarak Türkiye’de hali hazırda mevcut olan üstün satış ağını genişletmek ve müşteri mennuniyetini artırmak hedefiyle yoluna devam etmektedir.

BİZİ TERCİH EDENLER

ONLINE ÜRÜN KATALOGLARI İÇİN TIKLAYINIZ
E-KATALOG
WhatsApp WhatsApp Bilgi Hattı